• Dyżury wizytatorów zajmujących się organizacją i kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Szanowni Rodzice,

wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Szczecinie, zajmujący się problematyką organizacji kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, dotyczącą w szczególności:

- warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym,

- zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej,

- indywidualnego obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego dzieci,

- indywidualnego nauczania dzieci i młodzieży,

od 10 września 2018 r. pełnią dyżury w każdy poniedziałek w godzinach 15.30 –  17.00.

Będziecie Państwo mogli zasięgnąć informacji, skorzystać z porady, omówić problem swojego dziecka.

Poniżej podajemy dane do kontaktu:

telefonicznie:

– Hanna Markowska – tel.  91 44 27 542

– Agnieszka Stroynowska – tel. 91 44 27 545

osobiście:

Kuratorium Oświaty w Szczecinie, ul. Wały Chrobrego 4, parter, pok. nr 8 lub 10.