• MIKOŁAJKI

• W środę rano naszą szkołę odwiedził Mikołaj wraz z Panią Mikołajową , była świetna zabawa .

DZIĘKUJEMY i zapraszamy za rok :)

• Dzień Pluszowego Misia

• Pluszowy miś miękki, miły w dotyku jest ulubieńcem wszystkich dzieci. Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci przyszły do przedszkola ze swoim pluszowymi misiami. Każde chętne dziecko przedstawiło swojego misia i opowiedziało kiedy miś pojawił się w jego domu. W tym dniu pojawił się w naszym przedszkolu super miś - Kubuś Puchatek, który zachwycił wszystkich przedszkolaków. Dzieci mogły przytulić się do misia i porozmawiać z nim oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przedszkolaki bardzo dziękują Kubusiowi Puchatkowi, że nas odwiedził. To była bardzo miła niespodzianka.

• Finał konkursu !

• 1 miejsce Szkoły Podstawowej i 1 miejsce naszej uczennicy Amelki Dybki w V edycji Konkursu " Znam Parki Krajobrazowe Cedyński i Ujścia Warty". Gratulujemy całej grupie i opiekunce:)