• Światowy Dzień Ziemi

• Światowy Dzień Ziemi przypadający na 22 kwietnia nie rozpieścił nas piękną pogodą, ale za to przyniósł wiele pozytywnych emocji i sporą dawkę wiedzy przyrodniczej. Wszyscy uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w rajdzie pieszym do Markocina. Półtoragodzinny marsz raz w słońcu, raz w śniegu i deszczu nie był jednak na tyle wyczerpujący, by nie móc ruszyć dalej w drogę po Rezerwacie Bielinek. Wraz z pracownikami Nadleśnictwa Chojna przeszliśmy fragment ścieżki edukacyjnej, poznaliśmy wiele ciekawostek dotyczących roślin i zwierząt żyjących w jej obrębie oraz utrwaliliśmy wiedzę, biorąc udział w sztafecie. Dziękujemy pięknie za wspólnie spędzony czas, podzielenie się z nami ciekawostkami dotyczącymi Rezerwatu oraz za gadżety i poczęstunek.

• Wyjazd klas 1 - 3

• Zabawa w Fun Jump i seans w kinie Helios, czyli integracja uczniów z klas 1 - 3.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców oraz sponsorom za dofinansowanie naszego wyjazdu.