• Nauka zdalna 20.12.2021 - 09.01.2022

• Podczas konferencji prasowej 7 grudnia,  minister zdrowia Adam Niedzielski i jego zastępca Waldemar Kraska poinformowali, że od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych będą uczyć się w trybie zdalnym. W okresie od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. przejście na tryb zdalny będzie obejmowało jedynie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Żłobki oraz przedszkola będą funkcjonowały bez zmian. Od 10 stycznia 2022 r. uczniowie mają wrócić do nauki w trybie stacjonarnym. Źródło:

• Konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego z dn. 07.12.2021 r.
          • Mikołajki

• Jedzie święty Mikołaj, białą brodą świeci, worek z prezentami ma dla grzecznych dzieci!

W tak pięknym dniu nie mogło w naszej szkole zabraknąć wspaniałych gości, jakich mieliśmy okazję przyjąć! Przybył do nas Mikołaj wraz ze swymi Śnieżynkami! Dla każdego przyniósł drobny upominek i nie omieszkał zapytać dzieci i dorosłych, czy byli grzeczni przez cały rok! Na szczęście nikt z nas nie został pominięty i nikomu też nie przypadła w prezencie rózga! Uff...